Книга – найцікавіший подорожній

Книга – найцікавіший подорожній

Яку книгу ви взяли б собою у мандрівку або на відпочинок?  Для багатьох  мандрівників улюблена старенька книга в рюкзаку – це щось на зразок талісмана, що нагадує про дім.

Не менш корисною може бути і нова – вона може не тільки додати відпочинку  нових яскравих фарб але і стати головним партнером відпочивальника або мандрівника.

Головне в цьому – вибрати правильне чтиво.


1.  Кідрук,  М. Твердиня /М. Кідрук. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2019. –  560 с.

   «Твердиня» — роман написаний у жанрі пригодницького трилеру.

   Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П’ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його.  Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертався живим…

Особливість «Твердині» – у тому, що всі головні персонажі мають реальних прототипів, а одного із героїв роману Макс Кідрук змалював із себе.

2.  Акерман, Д. Дружина доглядача зоопарку
/Д. Акерман. — Київ: BookChef, 2019. —  336 с.

У книзі “Дружина доглядача зоопарку” авторка з гумором та безкінечним співчуттям до своїх героїв втілила справжню історію війни та величі людського духу. У ній розповідається про героїчне подружжя Жабинських, власників Варшавського зоопарку, які під час Другої Світової війни ховали у розорених вольєрах людей із єврейського гетто і таким чином врятували близько трьохсот людських життів.

3.  Мойєс, Д. До зустрічі з тобою /Д. Мойєс. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 379с.   

Зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам.  

Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після жахливої аварії він не зможе жити на повну силу і хотів припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що за кілька хвилин у його життя увірвуться радість і кохання, ім’я яким – Лу…

4.  Дефо, Д  Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо/Д. Дефо. – Одеса: Маяк, 1976. – 255 с.  

Історія про Робінзона Крузо — цілком очевидний вибір для тих, хто прагне проводити всі вечори у цілковитій самоті. Це відразу викличе симпатію до головного героя та підготує самого читача до життя в умовах безлюдних хащів.

5. Брукс Дж. Хранителі книги/Дж. Брукс. — Харків: Віват, 2019. — 416 с.

Пригодницький роман поведе читачів у подорож минулим, де абсолютно різні за вірою, культурою та національністю люди захищали безцінну Книгу.

Ханна Гіт досліджує середньовічний манускрипт — Сараєвську Агаду. Між його сторінок вона знаходить фрагмент крильця метелика, дрібку солі, білу волосинку, які занурюють читачів в історії людей, що зберігали Книгу протягом століть. Несподівано манускрипт викликає інтерес у влади Боснії й агента Моссаду, і жінка опиняється у вирі політичних інтриг, які має розплутати.

6.  Роздобудько І. Одного разу …/І. Роздобудько . – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 240 с.

Ірен Роздобудько, талановита письменниця, лауреат багатьох престижних премій, неодноразова переможниця літературного конкурсу "Коронація слова" так висловилась про зміст своєї нової книги: "Ця книжка для тих, хто ні в чому не боїться бути відвертим, для кого будь-яка невдача стає відліком нового життя, для тих, хто вірить у диво і в те, що "низьких стартів" не буває. Вона для молодих — аби вони зрозуміли, що життя прекрасне і … коротке. І йшли по ньому без страху. І для старших, аби вони пригадали своє — таке довге! – життя. І зрозуміли, що воно — прекрасне".

7.   Макнот, Д. Помнишь ли ты/ Д. Макнот. – М.: АСТ, 2002.– 352с.

Діана Фостер, кумир американок, видавець популярного журналу, що оспівує красу домашнього вогнища, в дійсності була самотньою і не дуже щасливою жінкою. Без вагань  вона прийняла  пропозицію щасливого бізнесмена Коула Гаррісона вступити у фіктивний шлюб, що обіцяв вигоду обом. Але дуже скоро Коулу і Діані довелося зрозуміти, що навіть на безплідному грунті холодної угоди іноді розквітає і  обпалює пристрасть.

8.  Леві М. Така, як ти /М. Леві. — Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 224 с.

Будинок № 12 на П’ятій авеню у Нью-Йорку. Звичайна будівля, у якій немає нічого особливого. Хіба що старовинний механічний ліфт. Та загадковий ліфтер-індус Санджай. Хлоя, власниця квартири з дев’ятого поверху, і не здогадується, ким насправді є новий ліфтер. Як не знає й про те, що він готовий віддати всі скарби світу, аби знову опинитися на дев’ятому поверсі. Відчинити двері, зазирнути їй в очі й промовити: «Я все життя шукав таку, як ти». Між ними — вісім поверхів, одна маленька таємниця й бурхливе, сповнене несподіванок життя.

9. Вотерс С. Оксамитові пальчики /С. Вотерс. — Харків: Віват, 2019. — 688 с.

Неймовірно напружений карколомний сюжет роману базується на хитросплетіннях, маніпуляціях і химерних таємницях. Тут є все: кохання, авантюри, зрада, біль та емоційне насильство. Лондон Вікторіанської епохи зображено без прикрас: бідні квартали, засмічена Темза, шахраї, жебраки, порнографи й психіатричні лікарні, більше схожі на тюрми. Серед цього шаленства і зростала Сью: у сім’ї шахраїв, які скупають крадене й торгують дітьми. Одного разу пройдисвіт на прізвисько Джентльмен запропонував дівчині авантюру: влаштуватися служницею до багатої леді, допомогти йому схилити її до заміжжя, заволодіти статками жінки й потім поділити їх. Здавалося б, план простий, і Сью погоджується. Але з’ясувалося, що в дурні може пошитися будь-хто — власне, і вона сама.

10.  Кінг С. Піднесення / С. Кінг. — Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 160 с.

Головний герой Скотт Кері останнім часом почав худнути. Ви подумаєте: «Ну й що тут такого незвичайного?» Річ у тім, що з кожним днем він легшає і легшає, але не змінюється зовні. Одного дня він може просто відірватися від землі і… Розумієте? Лікар каже: будемо спостерігати за ситуацією. Лікар  не знає, що це — хвороба чи якась аномалія. У цьому містечку завжди відбувалися дивні речі. І тепер вони відбуваються з головним героєм…

Чекаємо Вас у бібліотеці!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ернест Сетон-Томпсон - 160 років від дня народження.

Гійом Аполлінер

«Зниклі птахи та тварини України»