середа, 30 березня 2016 р.

Літературна година "Бути щасливим та радіти життю разом з Полліанною"
( в рамках тижня дитячої книги)

Кожного року під час весняних канікул бібліотеки міста запрошують своїх юних читачів на заходи  в рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги .
Учні 5-х класів ЗОШ №2 із задоволенням послухали повідомлення про Елеанор Портер та історію створення її відомої книги "Полліанна".
А також учні мали можливість подивитись дуже гарний художній фільм, створений  по роману. Вміти радіти життю та  бачити тільки добре -  це те,  чому намагається  навчити глядачів головна героїня.Про те, що коли-небудь Елеанор Портер стане всесвітньовідомою письменницею, вона ніколи не мріяла. З дитинства маленька Еллі над усе любила співати. Народилася вона 1868 року в штаті Нью-Гемпшир і походила з досить заможної та шанованої родини перших поселенців до Америки. Отож, кілька років Елеонор вчилася музики в Бостоні. Вона грала на фортепіано, співала в церковному хорі, виступала з концертами. Їй пророкували славу великої артистки. Але не склалося. Чудового травневого дня 1892 року Елеонор Портер вийшла заміж. Її чоловік був підприємцем і незабаром через справи фірми їм довелося переїхати до іншого міста, то ж Елеонор залишила свій музичний колектив. 
В родини Портерів був гарний ошатний будинок, найбільшою окрасою якого був сад, що ріс просто на пласкому даху будівлі. Елеонорі дуже подобалося відпочивати там, сидячи в кріслі посеред дерев, дивитися в небо. Одного разу вона захопила з собою олівець, зошит і почала писати оповідання...
Потім кілька своїх оповідань вона надіслала до відомого в Америці християнського журналу "Крістіан Гералд". І їх надрукували! Так Елеонор Портер стала письменницею, на той час їй було вже тридцять три роки. 
Ще кілька років Е. Портер писала короткі історії й оповідання, котрі охоче друкували різноманітні часописи. Її перший роман вийшов друком лише 1907 року. Він називався "Перетнути потік".
В 1912р. письменниця взялася за невеличку повість для дітей. То була зворушлива історія про те, як сувора багата тітка взяла на виховання племінницю-сирітку. Героїня носила чудернацьке ім'я Полліанна. 

Читаючи роман, отримуєш велике задоволення. Радимо всім прочитати цей твір та віримо, що ваше життя теж зміниться на краще під впливом цієї героїні!

Немає коментарів:

Дописати коментар