середа, 8 квітня 2015 р.

Пізнавальна година «З Богом в ім’я добра»

 8 квітня до нас завітали учні  ЗОШ № 20, для яких працівники бібліотеки провели пізнавальну годину  до Великодніх свят. Дітям розповіли про традиції святкування  Пасхи на Україні та історію виникнення цього свята.
Великдень – найбільше християнське свято. Цей день має ще одну назву – Пасха. Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.
Великдень відноситься до тих свят, дата яких змінюється кожного року, визначеної не має. Зазвичай він відзначається не раніше 4 квітня та не пізніше 8 травня. У перекладі з давньоєврейської мови «Пасха» – «проходження повз, позбавлення». Інші назви цього свята: Світле Воскресіння, Христов день. За переконанням православних віруючих, Великдень пов'язаний з воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою. 
Христове Воскресіння стало своєрідним свідченням того, що Ісус Христос – це істиний Спаситель, оскільки він переміг смерть, воскреснувши. І цим він дав надію всім віруючим людям, власне, зробив людей переможцями смерті, адже, відповідно до заповідей Святого письма, кожна людина протягом праведного свого земного життя може заслужити право на власне безсмертя. 
З захопленням всі присутні подивились фільм «Історія про Ісуса  для дітей» та ознайомились з переглядом літератури «Світле свято Великодня».Немає коментарів:

Дописати коментар